1. Strona główna
  2. Zaproszenie na Noc Saunową dla pary

Zaproszenie na Noc Saunową dla pary

Noc saunowa  to idealna propozycja na niekonwencjonalne spędzenie wieczoru zarówno dla wielbicieli saun jak i tych, którzy jeszcze nie odkryli tej formy wypoczynku. Główną atrakcją nocy saun są seanse naparzania zwane "Aufguss". 

Wywodzące się z kultury fińskiej seanse mają na celu dwa aspekty: wypoczynek oraz oczyszczenie. Polegają one na cyklicznym polewaniu kamieni wodą z mieszanką olejków eterycznych oraz fazowym rozprowadzaniu ciepłego powietrza tak by rozgrzać i ukoić zmysły wszystkich uczestników. Każdy seans ma swoją niepowtarzalną nutę zapachową oraz formę prowadzenia.

Zaskakujące mieszanki zapachowe wprowadzają wszystkich uczestników w stan głębokiego relaksu oraz jeszcze długo po seansie nie dają o sobie zapomnieć. Seanse poprowadzi dla Państwa doświadczony mistrz ceremonii saunowych.

Podczas nocy saunowej przygotowaliśmy dla Państwa cztery niepowtarzalne seanse w saunie fińskiej, w tym seans saunowy połączony z peelingiem oraz poczęstunek w formie owoców, warzyw, delikatnych przekąsek oraz soków.

Między seansami możliwość korzystania z wszystkich atrakcji strefy basenu i saun:
basen
dwie wanny z hydromasażami
grota solna
sauna fińska
sauna infrared
łaźnia parowa
wypoczywalnia

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 21:00 do godziny 01:30.
Koszt udziału
180 zł/para
Ilość miejsc ograniczona. Impreza kierowana do par
(kobieta + mężczyzna)
Podczas nocy saun, na terenie strefy wellness obowiązuje strefa nietekstylna.

od 180 /szt.

Pozostałe oferty

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij