Hotel Binkowski ****

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Hotel Binkowski ****

PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANE CHWILE w Binkowski Resort

Przeżyj niezapomniane chwile w Binkowski Hotel (Góry Świętokrzyskie)! 

Binkowski Hotel to miejsce, w którym natura przeplata się z elegancją i nowoczesnością. Luksusowy 4-gwiazdkowy resort położony jest w sercu Gór Świętokrzyskich, gdzie znajdziesz magiczną enklawę spokoju. Odpoczywając w naszym hotelu odkryjesz pełen relaks w Basenach Tropikalnych - słonecznej wyspie, która zachwyca bogatą, egzotyczną roślinnością, a krystalicznie czysta woda spełni Twoje największe wymagania.  Z kolei dzięki naszej strefie SPA zregenerujesz zarówno ciało jak i umysł. Baseny Tropikalne to kryty obiekt, który dzięki rozsuwanemu dachowi zawsze zachowuje odpowiednią temperaturę powietrza. 

Wyjątkową lokalizację Hotelu Binkowski gwarantuje położenie w środku lasu, na obrzeżach Kielc, z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki temu możesz w ciszy i spokoju cieszyć się niepowtarzalnymi widokami, które zapamiętasz na długi czas. 

Górzyste, a jednocześnie łagodne ukształtowanie terenu Parku Baranowskiego przy Stadionie oraz liczne szlaki turystyczne, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe i spacerowe sprawiają, że nasz hotel cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród podróżujących.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij