Inne obiekty

Przyjęcia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Przyjęcia

TWOJE WYJĄTKOWE CHWILE

Eleganckie wnętrza sal balowych zlokalizowane w dwóch obiektach Binkowski Resort zapewniają doskonałą scenerię do organizacji imprez o dowolnej wielkości i tematyce. Nasza troska o detale sprawi, że zaproszeni Goście zapamiętają na długo ten wyjątkowy dzień, a dania Szefa Kuchni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

PRZYJĘCIA WESELNE

Wasz wyjątkowy dzień już od 200 zł / os.

Gwarantujemy, że każde przyjęcie weselne zorganizowane w Binkowski Resort będzie niezwykłym i niezapomnianym wydarzeniem dla Młodej Pary i zaproszonych Gości. Decydując się na organizację wesela w Binkowski Resort zyskują Państwo gwarancję profesjonalnej, kompleksowej obsługi. O podniebienia naszych Gości dbają doświadczeni Szefowie Kuchni, a nasi barmani czuwają nad odpowiednim doborem alkoholi do serwowanych potraw. Ponadto, w trakcie całonocnej zabawy nie zabraknie okazałych bufetów oferujących dania zimne, ciepłe oraz oryginalne przekąski i doskonałe desery. 
Zawsze dbamy o wszelkie szczegóły oraz dokładamy starań, aby ten wyjątkowy dzień był dla Was spełnieniem marzeń.

Skontaktuj się z nami!

Hotel Binkowski****

Beata Lipiec

+48 41 340 35 07 

b.lipiec@binkowskiresort.pl

 

Dworek Binkowski***

Magdalena Kulińska

+48 668 093 134

przyjecia@binkowskiresort.pl

Menu Weselne Hotel Binkowski

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij