Konferencje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Konferencje

IDEALNE DLA BIZNESU

Binkowski Hotel to doskonała destynacja do organizacji spotkań biznesowych i na konferencje. Kielce są może bowiem i dużym miastem z szeregiem sal konferencyjnych, ale my dysponujemy najnowocześniejszym Centrum Hotelowo-Kongresowym w Górach Świętokrzyskich. 

Wyróżnia je nie tylko nowoczesna infrastruktura konferencyjna, ale też niezwykle atrakcyjna lokalizacja w centralnej Polsce (zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem dzieli nas od największych polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin). 

Dzięki możliwości elastycznego aranżowania i łączenia pomieszczeń, mogą być one dostosowane do przeprowadzania zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji dla ponad 1000 osób.

Jesteśmy bardzo częstym wyborem dla gości Targów Kielce, którzy chwalą sobie nasze podejście do klienta, profesjonalizm i elastyczność. W ostatnich latach gościliśmy wystawców uczestniczących między innymi w targach agroturystycznych, sadowniczych,  wystawie psów, MSPO oraz wielu innych. 

Skontaktuj się z nami!

+48 41 340 35 12 | +48 41 340 35 13

konferencje@binkowskiresort.pl

 

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij