Inne obiekty
  1. Strona główna
  2. Zaproszenie na Noc Saunową dla pary

Zaproszenie na Noc Saunową dla pary

Noc saunowa  to idealna propozycja na niekonwencjonalne spędzenie wieczoru zarówno dla wielbicieli saun jak i tych, którzy jeszcze nie odkryli tej formy wypoczynku. Główną atrakcją nocy saun są seanse naparzania zwane "Aufguss". 

Wywodzące się z kultury fińskiej seanse mają na celu dwa aspekty: wypoczynek oraz oczyszczenie. Polegają one na cyklicznym polewaniu kamieni wodą z mieszanką olejków eterycznych oraz fazowym rozprowadzaniu ciepłego powietrza tak by rozgrzać i ukoić zmysły wszystkich uczestników. Każdy seans ma swoją niepowtarzalną nutę zapachową oraz formę prowadzenia.

Zaskakujące mieszanki zapachowe wprowadzają wszystkich uczestników w stan głębokiego relaksu oraz jeszcze długo po seansie nie dają o sobie zapomnieć. Seanse poprowadzi dla Państwa doświadczony mistrz ceremonii saunowych.

Podczas nocy saunowej przygotowaliśmy dla Państwa cztery niepowtarzalne seanse w saunie fińskiej, w tym seans saunowy połączony z peelingiem oraz poczęstunek w formie owoców, warzyw, delikatnych przekąsek oraz soków.

Między seansami możliwość korzystania z wszystkich atrakcji strefy basenu i saun:
basen
dwie wanny z hydromasażami
grota solna
sauna fińska
sauna infrared
łaźnia parowa
wypoczywalnia

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 21:00 do godziny 01:30.
Koszt udziału
160 zł/para
Ilość miejsc ograniczona. Impreza kierowana do par
(kobieta + mężczyzna)
Podczas nocy saun, na terenie strefy wellness obowiązuje strefa nietekstylna.

od 160 /szt.

Pozostałe oferty

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij