Opinie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu
Warto wybrać ten Hotel

Hotel rewelacja, bardzo dobra lokalizacja w spokojnej okolicy, bardzo dobra strefa SPA, w saunach ...

Warto wybrać ten Hotel
Cudowne chwile, żal było wyjeżdżać

Śliczne przestronne pokoje, bardzo nowoczesne, czyste. Hotel położony na uboczu w lesie ...

Cudowne chwile, żal było wyjeżdżać
Zawsze lubiłem to miejsce

Zawsze lubiłem to miejsce. Otoczenie pozwala na chwilę relaksu np bieganie. Śniadanie to ...

Zawsze lubiłem to miejsce
Bardzo fajny hotel

Super obsługa... bardzo profesjonalne podejście do klienta... Zapisyłyśmy się z siostrami ...

Bardzo fajny hotel
Wszystko dopięte na ostatni guzik

W miniony weekend mieliśmy wesele w hotelu Binkowski. Pani Beatka managerka to kobieta która ...

Zapraszamy do wypoczynku w naszym hotelu!
zarezerwuj nocleg w hotelu

Kliknij i zarezerwuj nocleg w hotelu!

Hotel Binkowski opinie

Chcą Państwo przekonać się, czy Kielce Hotel Binkowski to na pewno dobry pomysł na rodzinny wypoczynek. Wystarczy sprawdzić Hotel Binkowski Opinie. Wszyscy nasi Goście są zadowoleni z obsługi naszego personelu, a także wszystkich atrakcji, jakie są dla nich przygotowane. Do nich zaliczają się między innymi jedyne tropikalne baseny w Kielcach. Termy Kielce pozwalają na komfortowy wypoczynek w otoczeniu wysokiej temperatury. Wystarczy sprawdzić Binkowski hotel opinie, aby przekonać się, że naszym Gościom odpowiada również spokojne otoczenie Gór Świętokrzyskich. O naszym obiekcie dowiadują się często przyszłe pary młode śledząc na bieżąco Hotel Binkowski wesele opinie.

Binkowski Resort - 2w1. Hotel i Baseny Kryte

Naszą domeną są przede wszystkim baseny tropikalne Binkowski resort. Jesteśmy jedynym takim obiektem w całym regionie. Baseny kryte Kielce wyróżniają się lazurową wodą o temperaturze 34 stopni Celsjusza, przy utrzymanej temperaturze powietrza 32 stopni Celsjusza. Wystarczy sprawdzić Hotel Binkowski Kielce Opinie, aby przekonać się, że wszyscy nasi dotychczasowi Goście byli zadowoleni z panujących u nas warunków. Ponadto patrząc na Binkowski resort opinie, zobaczymy, że dotyczą one również atrakcji organizowanych w plenerze, takie jak kulig, czy wycieczki rowerowe.

Baseny Binkowski otoczone są naturalną roślinnością tropikalną. Dzięki czemu nasi Goście mogą poczuć się przez 365 dni w ciągu całego roku jak na wyjeździe pod palmami.To są jedyne baseny Kielce i okolice, które posiadają również baseny dostosowane do małych dzieci, dzięki czemu w naszym resorcie mogą wypoczywać całe rodziny.

Hotel Binkowski Wesele Opinie

Jeżeli planują Państwo zorganizowanie wesela w naszym resorcie, to oczywiście zapraszamy do zapoznania się z wesele hotel Binkowski opinie. Mamy przygotowaną specjalną ofertę dla Nowożeńców oraz ich Gości. Nie tylko związaną z organizacją wesela, ale jednocześnie z dłuższym pobytem w naszym Hotelu. Rezerwacji można dokonać przez travelist Binkowski. Nasz Binkowski Resort Kielce posiada atrakcyjne ceny za organizację wesela. Jednocześnie można liczyć na profesjonalną pomoc ze strony specjalistów, którzy pracują dla Hotelu Kielce Binkowski.

Sprawdź ofertę Resort Binkowski Kielce!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij