Konferencje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Konferencje

IDEALNE DLA BIZNESU

Binkowski Hotel to doskonała destynacja do organizacji spotkań biznesowych i na konferencje. Kielce są może bowiem i dużym miastem z szeregiem sal konferencyjnych, ale my dysponujemy najnowocześniejszym Centrum Hotelowo-Kongresowym w Górach Świętokrzyskich. 

Wyróżnia je nie tylko nowoczesna infrastruktura konferencyjna, ale też niezwykle atrakcyjna lokalizacja w centralnej Polsce (zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem dzieli nas od największych polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin). 

Dzięki możliwości elastycznego aranżowania i łączenia pomieszczeń, mogą być one dostosowane do przeprowadzania zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji dla ponad 1000 osób.

Jesteśmy bardzo częstym wyborem dla gości Targów Kielce, którzy chwalą sobie nasze podejście do klienta, profesjonalizm i elastyczność. W ostatnich latach gościliśmy wystawców uczestniczących między innymi w targach agroturystycznych, sadowniczych,  wystawie psów, MSPO oraz wielu innych. 

Skontaktuj się z nami!

+48 41 340 35 12 | +48 41 340 35 13

konferencje@binkowskiresort.pl

 

Zapraszamy na noclegi podczas konferencji w naszym hotelu!
Konferencje Kielce , BinkowskiHotel

Kliknij i zarezerwuj nocleg w hotelu!

Konferencje Kielce w Hotelu Binkowski

W naszym czterogwiazdkowym hotelu Binkowski organizowane są najpopularniejsze eventy Kielce. Mamy przygotowane wszystko co potrzeba, aby w naszym resorcie mogła odbyć się profesjonalna konferencja Kielce. Nie ma najmniejszego problemu, aby zamówić hotel sale konferencyjne Kielce.

Wszyscy organizatorzy, którzy zdecydują się na konferencje Kielce przygotowane w naszym hotelu, mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne, pomoc profesjonalistów, jak i również kompleksowe usługi związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Hotel Binkowski konferencja w naszym obiekcie to gwarantowany sukces. Wszyscy prelegenci, którzy wybrali nasz hotel sale konferencyjne cieszyli się wybitnymi osiągnięciami, a także zadowoleniem ze strony zaproszonych Gości.

Binkowski konferencja i jej organizacja

Zapraszamy do rezerwacji takich wydarzeń, jak Konferencja Kielce 2022 lub Targi Kielce. Nasza sala szkoleniowa Kielce jest w stanie pomieścić nawet do 1000 osób. Zaletą hotelu Binkowski jest doskonała lokalizacja pomiędzy najważniejszymi miastami w Polsce, takimi jak Kraków, Warszawa, czy też Lublin. Dzięki temu na konferencje Kielce mogą dotrzeć Goście nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy.

Konferencje Kielce - Najlepsze hotele w górach!

Nasz Resort Binkowski cieszy się ogromną popularnością w organizowaniu wydarzeń na wielką skalę. W naszym obiekcie były i będą organizowane takie wydarzenia jak Targi Kielce 2022.

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii na całym świecie, nasz hotel organizuje również Targi Kielce online. Jeżeli chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń, zobacz, jakie dokładnie Targi Kielce 2022 wystawcy będą miały miejsce. Przenocuj w hotelu w atrakcyjnej cenie, tak aby zapewnić sobie pełen komfort podróży służbowej. Zapraszamy do kontaktu, w celu zapisania się do listy wystawców na targach oraz różnego rodzaju pokazach branżowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź chęci dokonania szczegółowej rezerwacji, nasi pracownicy służą kompleksową pomocą.

Konferencja Kielce 2021 * Targi Kielce 2021

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij