Inne obiekty

Konferencje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Konferencje

IDEALNE DLA BIZNESU

Binkowski Resort to największe i najnowocześniejsze Centrum Hotelowo-Kongresowe w Górach Świętokrzyskich. Wyróżnia je nie tylko nowoczesna infrastruktura konferencyjna, ale też niezwykle atrakcyjna lokalizacja w centralnej Polsce (zaledwie 2,5 godziny drogi samochodem dzieli nas od największych polskich miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin). Oferujemy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w cichym otoczeniu Parku Baranowskiego i bliskiej odległości od centrum Kielc.

Dzięki możliwości elastycznego aranżowania i łączenia pomieszczeń, mogą być one dostosowane do przeprowadzania zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji dla ponad 1000 osób.

Służymy nie tylko infrastrukturą, ale także wsparciem fachowców tak by, bez względu na skalę eventu, zawsze odniósł on oczekiwany sukces.


Skontaktuj się z nami!

+48 41 340 35 12 | +48 41 340 35 13

konferencje@binkowskiresort.pl

 

EVENTY USZYTE NA MIARĘ

Doświadcz różnorodności

Zorganizowaliśmy już kilkaset wydarzeń o różnorodnym charakterze dla branż farmaceutycznej, budowlanej oraz wielu innych. Służymy nie tylko zapleczem infrastrukturalnym, ale także pomocą specjalistów, na których wsparcie możecie Państwo liczyć przez cały czas trwania eventu, tak by, bez względu na jego skalę, zawsze odniósł oczekiwany sukces.

Regularnie obsługujemy wszelkiego rodzaju konferencje, prezentacje, szkolenia, wystawy i koncerty

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij