Restauracja Rodzinna

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Restauracja Rodzinna

W naszym mniejszym obiekcie - Binkowski Dworek, mieści się idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Restauracja Rodzinna skrojona jest pod potrzeby najmłodszych oferując im pyszne, wartościowe potrawy oraz mnóstwo atrakcji, dzięki którym pociechy nie będą mogły narzekać na nudę. Z kolei dorośli mogą wybierać spośród dań regionalnych oraz włoskich przysmaków, które przygotowują doświadczeni kucharze. Naszą specjalnością jest również tradycyjna włoska pizza z perfekcyjnym ciastem. Jej wyjątkowość zawdzięczamy sprawdzonym recepturom oraz technice pieczenia w klasycznym piecu opalanym drewnem. 

W okresie letnim Goście Restauracji Rodzinnej mogą korzystać z kompleksu altan na powietrzu położoną pośród koron drzew, natomiast w pozostałe pory roku oddajemy do dyspozycji kameralną salę balową, która jest idealnym miejscem zarówno na rodzinny obiad, jak i wystawne wesele

Restauracja Rodzinna Menu

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij