NOCE SAUNOWE

check-in date
check-out date

NOCE SAUNOWE

W czasie spotkania profesjonalny Mistrz Saun przeprowadzi terapeutyczny seans "Aufguss" wywodzący się z kultury fińskiej, odpręża ciało i oczyszcza organizm. Starannie dobrane przez Mistrza eteryczne kompozycje zapachowe nigdy się nie powtarzają, dzięki czemu każda organizowana przez nas Noc jest unikatowa.

W trakcie Nocy Saunowej czekają Państwa 4 seanse w saunie fińskiej, w tym seans saunowy połączony z peelingiem

Między seansami uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Strefy Wellness

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 22:00.
Koszt imprezy 90 zł/os

Ilość miejsc ograniczona. Impreza kierowana do par (kobieta + mężczyzna). Podczas nocy saun na terenie strefy wellness obowiązuje strefa nietekstylna.

Najbliższa noc saunowa odbędzie się 6 listopada. Zapraszamy!

Rezerwacja miejsc i dostępność terminów: +48 41 340 35 21

 

Planujesz pobyt dla zdrowia w hotelu? Sprawdź aktualne pakiety!
Pobyt Dla Zdrowia, BinkowskiHotel

Kliknij i zobacz aktualne pakiety pobytowe!

Pobyt dla zdrowia - Hotel Binkowski

Pobyt dla zdrowia w hotelu Binkowskim w Kielcach wykorzystuje coraz więcej osób. Jest to idealne miejsce, jednakowo dla dwojga, jak i dla całych rodzin. Hotel zapewnia wiele atrakcji, łącznie ze świetnym SPA oraz z fantastycznym kompleksem rekreacyjno - basenowym. Nie możemy pominąć atrakcyjnych okolic, które idealnie nadają się do rekreacji rowerowej i pieszej.

Rozważając temat - Kielce aquapark, warto w sieci użyć następujących słów kluczowych:

  • Wakacje w Binkowski Resort z Basenami Tropikalnymi
  • Jesień w Binkowski Resort z Basenami Tropikalnymi

Hotel, jak również całe jego zaplecze po przerwie związanej z pandemią jest już dla Państwa dyspozycji. Cały czas zwracamy uwagę na bezpieczeństwo wszystkich naszych gości. Przestrzegamy wszystkich obowiązujących w naszym kraju przepisów epidemiologicznych.

Kielce Aquapark

W temacie - Kielce Aquapark, to hotel Binkowski w Kielcach, który położony jest w samym sercu gór świętokrzyskich zasługuje na szczególną uwagę i na najwyższe uznanie. Hasło - basen Binkowski kojarzy się z niezapomnianymi wrażeniami.

Każdy, kto zanurzy się w tropikalnym raju będzie mieć na zawsze cudowne wspomnienia. Osoby poszukujące miejsca do relaksu często w sieci używają hasła - hotel Binkowski, basen lub hasła - baseny termalne, Kielce. Każdego roku z usług tego wspaniałego miejsca korzysta wielu gości, którzy w przeważającej większości wystawia pozytywne opinie.

Baseny termalne Kielce - Hotel Binkowski, Zapraszamy!

W temacie - hotel Binkowski Kielce, adres podpowiedź znajdziecie Państwo na naszej stronie www.binkowskihotel.pl Wystarczy otworzyć tę stronę i wejść w Zakładkę - Kontakt. Również znajdziecie na tej stronie podpowiedź na zagadnienie - hotel Binkowski Kielce, mapa dojazdu.

Hotel Binkowski, resort oferuje dla Państwa vouchery, które mogą być również świetnym prezentem. Wielu gości odwiedzających przedstawiany resort zamawia pobyt, korzystają w internecie z takich fraz jak: Binkowski booking oraz Binkowski resort baseny. Także poprzez naszą stronę internetową, w Zakładce - Nocleg w Resorcie masz możliwość szybkiej rezerwacji pobytu.

Binkowski Resort Spa - Sprawdź naszą ofertę!

Binkowski resort, spa jest propozycją dla każdego. W tym zagadnieniu czekają na was specjalne pakiety, np. SPA dla dwojga. Sprawdź aktualne propozycje, które zawsze są gwarancją poprawy nastroju i samopoczucia.

Basen Binkowski, Kielce jest już marką i gwarancją relaksu, również dla dzieci i młodzieży. Hotel Binkowski Kielce, cennik jest adekwatny do oferowanych Państwu niezwykle atrakcyjnych propozycji, które możemy nazwać atrakcjami z „najwyższej półki”. Jak można inaczej określić miejsce, gdzie natura przeplata się z elegancją i gdzie znajdzie się magiczną enklawę luksusowego relaksu. Po prostu nas sprawdź!

special offers

packets and promotions

Newsletter

Subscribe to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close