other objects

Conferences

check-in date
check-out date

Conferences

Perfect for business

Binkowski Resort is the largest in the region and one of the largest conference facilities in Poland. We stand out not only by a modern infrastructure but also great location in central Poland (only 2,5 hours drive from cities like Warsaw, Cracow, Katowice or Lublin). We guarantee professional organisation of business meetings, conferences and events at an international standard for up to 1000 people in a quiet surroundings of Baranowski Park.

Our staff will provide support to make sure that your event will be successfull

Please contct us!

+48 41 340 35 12 | +48 41 340 35 13

konferencje@binkowskiresort.pl

 

Konferencje w Hotelu Binkowski

Spędź weekend w naszym hotelu!

Konferencje Kielce

W naszym czterogwiazdkowym hotelu Binkowski oferowane są najpopularniejsze eventy Kielce. Mamy przygotowane wszystko co potrzeba, aby w naszym resorcie mogła odbyć się profesjonalna konferencja Kielce. Nie ma najmniejszego problemu, aby zamówić hotel sale konferencyjne Kielce.

Wszyscy organizatorzy, którzy zdecydują się na konferencje Kielce przygotowane w naszym hotelu, mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne, pomoc profesjonalistów, jak i również kompleksowe usługi związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Hotel Binkowski konferencja w naszym obiekcie to gwarantowany sukces. Wszyscy prelegenci, którzy wybrali nasz hotel sale konferencyjne cieszyli się wybitnymi osiągnięciami, a także zadowoleniem ze strony zaproszonych Gości.

Binkowski konferencja i jej organizacja

Zapraszamy do rezerwacji takich wydarzeń, jak Konferencja Kielce 2021 lub Targi Kielce. Nasza sala szkoleniowa Kielce jest w stanie pomieścić nawet do 1000 osób. Zaletą hotelu Binkowski jest doskonała lokalizacja pomiędzy najważniejszymi miastami w Polsce, takimi jak Kraków, Warszawa, czy też Lublin. Dzięki temu na konferencje Kielce mogą dotrzeć Goście nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy.

Konferencje Kielce - Najlepsze hotele w górach!

Nasz Resort Binkowski cieszy się ogromną popularnością w organizowaniu wydarzeń na wielką skalę. W naszym obiekcie były i będą organizowane takie wydarzenia jak Targi Turystyczne Kielce 2021, Wystawa Psów Kielce, czy też Targi sadownicze Kielce 2021.

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii na całym świecie, nasz hotel organizuje również Targi Kielce online. Jeżeli chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń, zobacz, jakie dokładnie Targi Kielce 2021 wystawcy będą miały miejsce. Przenocuj w hotelu w atrakcyjnej cenie, tak aby zapewnić sobie pełen komfort podróży służbowej. Zapraszamy do kontaktu, w celu zapisania się do listy wystawców na targach oraz różnego rodzaju pokazach branżowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź chęci dokonania szczegółowej rezerwacji, nasi pracownicy służą kompleksową pomocą.

special offers

packets and promotions

Newsletter

Subscribe to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close