Inne obiekty

Bon Turystyczny

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Bon Turystyczny

Informacje dla Gości

Od 3 sierpnia 2020 roku w Binkowski Hotel za pakiety pobytowe (pobyty rodzinne) można płacić Bonem Turystycznym. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące realizacji bonów w naszym Hotelu.
 
1. Czym jest Bon Turystyczny
Bon jest dokumentem elektronicznym. Ma unikalny 16-cyfrowy numer, znajduje się on na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS (należy wybrać zakładkę „Ogólny”, a następnie „Polski Bon Turystyczny”). Z tego dokumentu wynika m.in., kto jest uprawniony do świadczenia, na które dzieci, jaka jest kwota świadczenia na poszczególne dzieci oraz łączna kwota przyznanych świadczeń.
 
2. Wartość przysługującego Bonu Turystycznego
Świadczenie w formie Bonu Turystycznego przysługuje na każde dziecko w kwocie 500 zł.
Na dziecko niepełnosprawne, przysługuje świadczenie o łącznej kwocie 1000 zł – jedno świadczenie w formie bonu w wysokości 500 zł oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie bonu w wysokości 500 zł.
 
3. Jak płacić Bonem Turystycznym
- Podczas dokonywania rezerwacji poinformuj, że chcesz zapłacić częściowo lub w całości przysługującym Ci bonem turystycznym (jeżeli tylko częściowo - napisz jaką kwotę chcesz przeznaczyć, pozostała kwota będzie do dopłaty w zależności od warunków rezerwacji jako przedpłata przelew, karta lub gotówka).
- Aby zapłacić Bonem Turystycznym należy przy meldowaniu podać kod obsługi płatności w recepcji. Następnie po wprowadzeniu tego kodu przez pracownika recepcji zostanie wysłany sms-em kod potwierdzający płatność – należy go podać osobie przyjmującej opłatę w Hotelu w celu zakończenia płatności.
Kod obsługi płatności jest wysyłany na adres e-mail podany po aktywacji bonu w systemie PUE ZUS. Kod obsługi płatności znajduje się również na PUE ZUS w zakładce „Polski Bon Turystyczny” > „Mój Bon”.
W przypadku podania błędnego kodu obsługi płatności, osoba przyjmująca płatność może ponownie go wpisać.
W przypadku podania błędnego kodu potwierdzającego płatność (przesyłanego sms-em), płatność będzie anulowana. Należy wtedy ponownie podać kod obsługi płatności, a następnie nowy kod potwierdzający otrzymany sms-em.
 
4. Aktualny stan środków do wykorzystania można sprawdzić na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. W tym celu z górnego menu należy wybrać zakładkę „Ogólny” i przejść do zakładki „Polski Bon Turystyczny” > „Mój bon”.
Zapraszamy do korzystania z Bonu Turystycznego na pakiety pobytowe w Binkowski Hotel.
 
WAŻNE:
Możliwość realizacji bonu dotyczy rezerwacji dokonywanych wyłącznie na pakiety pobytowe: pobyty rodzinne na stronie domowej www.binkowskihotel.pl, telefonicznie, mailowo oraz przez systemy Travelist oraz Triverna.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij