27 lutego to data, która w kalendarzu Binkowski Resort lśni najmocniej. Dokładnie tego dnia świętowaliśmy 5. rocznicę otwarcia Basenów Tropikalnych – miejsca, które na zawsze zmieniło turystyczną mapę regionu świętokrzyskiego i udowodniło, że egzotyka jest na wyciągnięcie ręki, tuż obok kieleckiego Parku Baranowskiego.
Kiedy ponad 5 lat temu sadziliśmy pierwsze prawdziwe palmy sprowadzone z najdalszych zakątków świata, mieliśmy jedną wizję: stworzyć azyl, w którym pogoda nigdy nie dyktuje warunków. Dziś, patrząc na tysiące gości, którzy odwiedzili nas w tym czasie, wiemy, że to marzenie stało się rzeczywistością.
Pół dekady temu Baseny Tropikalne były najnowocześniejszą inwestycją tego typu w tej części Polski. Dziś to marka, która kojarzy się z:
Unikalnym mikroklimatem: Prawdziwa roślinność, temperatura wody sięgająca 32-34°C i przeszklony dach, który pozwala cieszyć się słońcem nawet w środku zimy.
Rozrywką na najwyższym poziomie: Nasze zjeżdżalnie, w tym legendarna Anaconda, stały się symbolem rodzinnej przygody.
Kulturą Saunowania: Przez te 5 lat rozwinęliśmy Sauny Świętokrzyskie do poziomu, który przyciąga najlepszych saunamistrzów i pasjonatów z całego kraju.
Tegoroczna, piąta rocznica była dla nas momentem szczególnym. To nie tylko czas podsumowań biznesowych, ale przede wszystkim okazja do podziękowania Wam – naszym Gościom. To Wasza obecność sprawia, że Baseny Tropikalne żyją.
Podczas urodzinowego świętowania mogliśmy wspólnie wspominać pierwsze chwile po otwarciu i cieszyć się tym, jak bardzo rozwinęła się nasza oferta – od pysznej gastronomii w barach wodnych po profesjonalne strefy wellness w Binkowski Resort.
Choć 5 lat za nami, my dopiero się rozkręcamy! Naszym celem pozostaje nieustanne podnoszenie poprzeczki. Chcemy, aby każda wizyta w Binkowski Resort była dla Was nowym doświadczeniem. W planach mamy kolejne udogodnienia, wydarzenia tematyczne i niespodzianki, które sprawią, że świętokrzyskie tropiki będą jeszcze bardziej gorące.
Dziękujemy, że tworzycie tę historię razem z nami. Do zobaczenia na kolejnych jubileuszach pod palmami!