NOCE SAUNOWE

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

NOCE SAUNOWE

W czasie spotkania profesjonalny Mistrz Saun przeprowadzi terapeutyczny seans "Aufguss" wywodzący się z kultury fińskiej, odpręża ciało i oczyszcza organizm. Starannie dobrane przez Mistrza eteryczne kompozycje zapachowe nigdy się nie powtarzają, dzięki czemu każda organizowana przez nas Noc jest unikatowa.

W trakcie Nocy Saunowej czekają Państwa 4 seanse w saunie fińskiej, w tym seans saunowy połączony z peelingiem

Między seansami uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Strefy Wellness

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 22:00.
Koszt imprezy 90 zł/os

Ilość miejsc ograniczona. Impreza kierowana do par (kobieta + mężczyzna). Podczas nocy saun na terenie strefy wellness obowiązuje strefa nietekstylna.

Najbliższa noc saunowa odbędzie 18 grudnia. Gościem specjalnym będzie Marcin Rogoziński z Term Maltańskich w Poznaniu - Zapraszamy!

Rezerwacja miejsc i dostępność terminów: +48 41 340 35 21

 

Planujesz pobyt dla zdrowia w hotelu? Sprawdź aktualne pakiety!
Pobyt Dla Zdrowia, BinkowskiHotel

Kliknij i zobacz aktualne pakiety pobytowe!

Pobyt dla zdrowia - Hotel Binkowski

Pobyt dla zdrowia w hotelu Binkowskim w Kielcach wykorzystuje coraz więcej osób. Jest to idealne miejsce, jednakowo dla dwojga, jak i dla całych rodzin. Hotel zapewnia wiele atrakcji, łącznie ze świetnym SPA oraz z fantastycznym kompleksem rekreacyjno - basenowym. Nie możemy pominąć atrakcyjnych okolic, które idealnie nadają się do rekreacji rowerowej i pieszej.

Rozważając temat - Kielce aquapark, warto w sieci użyć następujących słów kluczowych:

  • Wakacje w Binkowski Resort z Basenami Tropikalnymi
  • Jesień w Binkowski Resort z Basenami Tropikalnymi

Hotel, jak również całe jego zaplecze po przerwie związanej z pandemią jest już dla Państwa dyspozycji. Cały czas zwracamy uwagę na bezpieczeństwo wszystkich naszych gości. Przestrzegamy wszystkich obowiązujących w naszym kraju przepisów epidemiologicznych.

Kielce Aquapark

W temacie - Kielce Aquapark, to hotel Binkowski w Kielcach, który położony jest w samym sercu gór świętokrzyskich zasługuje na szczególną uwagę i na najwyższe uznanie. Hasło - basen Binkowski kojarzy się z niezapomnianymi wrażeniami.

Każdy, kto zanurzy się w tropikalnym raju będzie mieć na zawsze cudowne wspomnienia. Osoby poszukujące miejsca do relaksu często w sieci używają hasła - hotel Binkowski, basen lub hasła - baseny termalne, Kielce. Każdego roku z usług tego wspaniałego miejsca korzysta wielu gości, którzy w przeważającej większości wystawia pozytywne opinie.

Baseny termalne Kielce - Hotel Binkowski, Zapraszamy!

W temacie - hotel Binkowski Kielce, adres podpowiedź znajdziecie Państwo na naszej stronie www.binkowskihotel.pl Wystarczy otworzyć tę stronę i wejść w Zakładkę - Kontakt. Również znajdziecie na tej stronie podpowiedź na zagadnienie - hotel Binkowski Kielce, mapa dojazdu.

Hotel Binkowski, resort oferuje dla Państwa vouchery, które mogą być również świetnym prezentem. Wielu gości odwiedzających przedstawiany resort zamawia pobyt, korzystają w internecie z takich fraz jak: Binkowski booking oraz Binkowski resort baseny. Także poprzez naszą stronę internetową, w Zakładce - Nocleg w Resorcie masz możliwość szybkiej rezerwacji pobytu.

Binkowski Resort Spa - Sprawdź naszą ofertę!

Binkowski resort, spa jest propozycją dla każdego. W tym zagadnieniu czekają na was specjalne pakiety, np. SPA dla dwojga. Sprawdź aktualne propozycje, które zawsze są gwarancją poprawy nastroju i samopoczucia.

Basen Binkowski, Kielce jest już marką i gwarancją relaksu, również dla dzieci i młodzieży. Hotel Binkowski Kielce, cennik jest adekwatny do oferowanych Państwu niezwykle atrakcyjnych propozycji, które możemy nazwać atrakcjami z „najwyższej półki”. Jak można inaczej określić miejsce, gdzie natura przeplata się z elegancją i gdzie znajdzie się magiczną enklawę luksusowego relaksu. Po prostu nas sprawdź!

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij