ŚWIAT SAUN

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

ŚWIAT SAUN

TWÓJ KOMFORT PO OKIEM SAUNAMISTRZA

Aromatyczna łaźnia parowa unoszące się wraz z parą wodną olejki eteryczne inhalują oczyszczając drogi oddechowe. Temperatura między 40° a 50°C, a wilgotność 100%

Sauna InfraRed (podczerwień) zdrowa alternatywa dla osób z nadciśnieniem czy chorobą serca. Wpływa zbawiennie na szybszą regenerację organizmu po urazach kostno-mięśniowych. Temperatura 45°C-60°C

Sauna fińska znana od ponad 2000 lat. Inhalowane w tracie seansu „Aufguss” olejki eteryczne wspomagają układ krążenia i oddechowy i termoregulację ciała. Temperatura 90°C a 100°C, a podczas seansów saunowych nawet powyżej 100°C!

Polecamy zdrowe orzeźwienie po saunie: grota z natryskami, kubeł z zimną wodą, lodospad i balia z wodą do schładzania. Zimny szok po seansie pozytywnie wpływa na jędrność skóry, poprawiając jej napięcie i elastyczność.

Strefa saun jest strefą nietekstylną zgodnie z zasadami poprawnego saunowania. Hotel jest partnerem Polskiego Towarzystwa Saunowego.

Rezerwacja miejsc: +48 41 340 35 21

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij