Pokoje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Pełen komfort

Idealny odpoczynek

Stylowe, przestronne pokoje Dworku zapewnią Państwu komfortowy pobyt a zielone otoczenie Parku Baranowskiego pozwoli na pełen relaks i wyciszenie. Dworek posiada 8 pokoi 1-osobowych, 20 pokoi 2-osobowych oraz przestronny Apartament, którego rezerwacja odbywa się poprzez kontakt bezpośredni z hotelem.

Wybierasz się na Targi w Kielcach? Zarezerwuj pokój w naszym hotelu!
targi kielce, BinkowskiHotel

Kliknij i zarezerwuj nocleg w hotelu!

W pobliżu naszego obiektu Binkowski organizowane są targi Kielce, w którym uczestniczą firmy oraz osoby fizyczne z różnych branż. Binkowski Hotel zapewnia nie tylko noclegi, ale również cały pakiet różnych udogodnień. Nasz hotel Kielce blisko Targów, to niesamowicie wygodne rozwiązanie dla wszystkich uczestników z całej Polski i nie tylko.

Targi Kielce a Nocleg w Binkowski Hotel

Wybierając hotele w Kielcach blisko targów uczestnicy najczęściej patrzą na sferę logistyczną, jak i również warunki zapewnione w danym obiekcie. Nasz hotel w Kielcach blisko targów zapewnia szybki dojazd na imprezy biznesowe oraz targi różnego typu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noclegów w naszym resorcie.

Konferencje w Hotelu blisko Targów

Nocleg w hotelu Binkowski to nie jest jedyna oferta, jaka została przygotowana przez nasz resort. Jeżeli wybierasz się na ogólnopolskie lub międzynarodowe targi Kielce, to zachęcamy do zatrzymania się w naszym hotelu. Jesteśmy przygotowani do tego, aby organizować również inne wydarzenia. Są to konferencje, które są w stanie pomieścić nawet do 1000 uczestników. Zapewniamy nie tylko noclegi, ale również pełne wyżywienie. Natomiast organizatorzy konferencji mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne ze strony naszych doświadczonych pracowników.

Warto śledzić na bieżąco Targi Kielce 2022, aby przekonać się, jakie imprezy będą już przez nas obsługiwane, a także jakich uczestników mamy okazję gościć w naszym resorcie. Do takich wydarzeń zaliczają się między innymi Targi Rolnicze 2022, a także wiele innych.

Jesteśmy już organizatorem wielkich wydarzeń, co potwierdza Targi Kielce kalendarz 2022. Dlatego mamy bardzo duże doświadczenie w przyjmowaniu tak licznych gości biznesowych i nie tylko. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie Targi Kielce 2022 już się odbyły w naszym regionie. Co pozwoli zaplanować swój czas na kolejne podobne wydarzenia mające odbyć się w przyszłości. Nasz resort znajduje się w malowniczej okolicy w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Dlatego nasi Goście po intensywnym czasie spędzonym na targach oraz podobnych wydarzeniach, mogą z powodzeniem odpocząć na łonie malowniczej przyrody.

Targi Kielce 2021 * Targi Rolnicze 2021 * Targi Kielce kalendarz 2020 * Targi Kielce 2020

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij