other objects

BASENY TROPIKALNE

check-in date
check-out date

Raj na wyciągnięcie ręki 365 dni w roku

Zarezerwuj swój pobyt w Basenach Tropikalnych z możliwością bezkosztownej anulacji

Zanurz się w tropikalnym raju w sercu Gór Świętokrzyskich!

Tropikalna, słoneczna wyspa przez 365 dni w roku? Hotel góry świętokrzyskie z basenem oferuje tą i wiele innych atrakcji. Baseny Tropikalne Binkowski Resort to nieograniczony wypoczynek i zabawa pośród bogatej egzotycznej roślinności i krystalicznie ciepłej wody mającej ponad 30°C.

Ciesz się błogim relaksem i korzystaj z atrakcji w tropikach! W naszym parku wodnym na ponad 11,5 tys. m2 przygotowaliśmy dla Ciebie kojące baseny witalne oraz jacuzzi, w których możesz zapomnieć o codzienności spoglądając na żywe palmy z najdalszych zakątków świata. Rozkoszuj się naszymi egzotycznymi drinkami przygotowanymi przez profesjonalnych barmanów. Poczuj chłodny powiew wiatru i zapach lasu w gorące dni, dzięki rozsuwanemu dachowi. Pozwól sobie na kompletne odprężenie i niezapomniane doświadczenia, dzięki delikatnym masażom i kojącym zabiegom pielęgnacyjnym w Binkowski SPA. A swoim dzieciom zafunduj nieograniczoną rozrywkę w naszej strefie dla najmłodszych. Razem z nimi daj się ponieść chwili zapomnienia na trzech zjeżdżalniach wodnych. 

Baseny Tropikalne położone są przy Binkowski Hotel w sercu Gór Świętokrzyskich, w stolicy regionu - Kielcach. Dzięki świetnej lokalizacji nasz obiekt jest doskonałym miejscem destynacji zarówno w wakacje jak i w ferie zimowe. Co zobaczyć w Górach Świętokrzyskich? Liczne szlaki turystyczne, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe i spacerowe to tylko niewielka część atrakcji jakie czekają na Ciebie i Twoją rodzinę! 

 


ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Sprawdź nasze pakiety pobytowe

 

GALERIA ZDJĘĆ

Sprawdz najnowsze zdjęcia Basenów Tropikalnych

 

special offers

packets and promotions

Newsletter

Subscribe to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close