other objects

Bon Turystyczny

check-in date
check-out date

Bon Turystyczny

Informacje dla Gości

Od 3 sierpnia 2020 roku w Binkowski Hotel za pakiety pobytowe (pobyty rodzinne) można płacić Bonem Turystycznym. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące realizacji bonów w naszym Hotelu.
 
1. Czym jest Bon Turystyczny
Bon jest dokumentem elektronicznym. Ma unikalny 16-cyfrowy numer, znajduje się on na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS (należy wybrać zakładkę „Ogólny”, a następnie „Polski Bon Turystyczny”). Z tego dokumentu wynika m.in., kto jest uprawniony do świadczenia, na które dzieci, jaka jest kwota świadczenia na poszczególne dzieci oraz łączna kwota przyznanych świadczeń.
 
2. Wartość przysługującego Bonu Turystycznego
Świadczenie w formie Bonu Turystycznego przysługuje na każde dziecko w kwocie 500 zł.
Na dziecko niepełnosprawne, przysługuje świadczenie o łącznej kwocie 1000 zł – jedno świadczenie w formie bonu w wysokości 500 zł oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie bonu w wysokości 500 zł.
 
3. Jak płacić Bonem Turystycznym
- Podczas dokonywania rezerwacji poinformuj, że chcesz zapłacić częściowo lub w całości przysługującym Ci bonem turystycznym (jeżeli tylko częściowo - napisz jaką kwotę chcesz przeznaczyć, pozostała kwota będzie do dopłaty w zależności od warunków rezerwacji jako przedpłata przelew, karta lub gotówka).
- Aby zapłacić Bonem Turystycznym należy przy meldowaniu podać kod obsługi płatności w recepcji. Następnie po wprowadzeniu tego kodu przez pracownika recepcji zostanie wysłany sms-em kod potwierdzający płatność – należy go podać osobie przyjmującej opłatę w Hotelu w celu zakończenia płatności.
Kod obsługi płatności jest wysyłany na adres e-mail podany po aktywacji bonu w systemie PUE ZUS. Kod obsługi płatności znajduje się również na PUE ZUS w zakładce „Polski Bon Turystyczny” > „Mój Bon”.
W przypadku podania błędnego kodu obsługi płatności, osoba przyjmująca płatność może ponownie go wpisać.
W przypadku podania błędnego kodu potwierdzającego płatność (przesyłanego sms-em), płatność będzie anulowana. Należy wtedy ponownie podać kod obsługi płatności, a następnie nowy kod potwierdzający otrzymany sms-em.
 
4. Aktualny stan środków do wykorzystania można sprawdzić na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. W tym celu z górnego menu należy wybrać zakładkę „Ogólny” i przejść do zakładki „Polski Bon Turystyczny” > „Mój bon”.
Zapraszamy do korzystania z Bonu Turystycznego na pakiety pobytowe w Binkowski Hotel.
 
WAŻNE:
Możliwość realizacji bonu dotyczy rezerwacji dokonywanych wyłącznie na pakiety pobytowe: pobyty rodzinne na stronie domowej www.binkowskihotel.pl, telefonicznie, mailowo oraz przez systemy Travelist oraz Triverna.

special offers

packets and promotions

Newsletter

Subscribe to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close