Binkowski Mansion Cichy i kameralny.

check-in date
check-out date

special offers

packets and promotions

Dworek Binkowski - Zapraszamy!

Wypocznij w naszym dworku!
zarezerwuj nocleg w hotelu

Kliknij i zarezerwuj nocleg w hotelu!

Wakacje z rodziną

Chcesz spędzać każde wakacje z rodziną tak, aby pogoda nie psuła Ci planów urlopowych? Postaw nie tylko na poszukiwania wakacji last minute, ale też fajne miejsce na wakacje z dzieckiem w Polsce z basenami tropikalnymi! Atrakcyjne ceny i szalony wypoczynek w najlepszym hotelu, jaki tylko możesz mieć!

Miejsca na wakacje z dzieckiem godne polecenia

Zimne napoje, słońce, a do tego spacery po górach i wiele ciekawych atrakcji, które ma dla nas każda z turystycznych miejscowości. Z tą różnicą, że nie trzeba jechać aż do Małopolski, a wystarczy zatrzymać się w województwie świętokrzyskim. Na pewno miejsca na wakacje z dzieckiem godne polecenia to Binkowski Hotel. W tym miejscu wypoczynek w górach będzie w pełni udany, jeśli do tego wszystkiego dołączymy najlepsze z możliwych miejsca noclegowe. Hotel lub Dworek Binkowski to tym samym miejsca na wakacje z dzieckiem - gdzie warto pojechać, aby spędzić udany urlop.

Wakacje z rodziną 2021 - Sprawdź ofertę!

Doskonale wiemy, jak w dzisiejszych czasach wymagający jest Klient szukający pakietów pobytowych na wakacje z rodziną. To on wybiera, on ma życzenia, on chce postawić na luksus i tanie wakacje z dziećmi za rozsądną cenę. My, chcąc dać to wszystko turystom w Górach Świętokrzyskich. Tym samym, kiedy nie wiesz; gdzie na wakacje z rocznym dzieckiem w Polsce, sprawdź Binkowski Hotel! Oferujemy luksusowy hotel, a w nich ogrom atrakcji. W taki sposób wakacje z dzieckiem w górach lub tylko we dwoje spędzisz na wysokim poziomie korzystając z najlepszych z możliwych rozwiązań. Piękne pokoje z widokiem na góry, apartamenty, najlepsze jedzenie, SPA i wiele innych przyjemności. Zapraszamy!

Relax

Mansion

You’re welcomed to taste our kitchen.

Exquisite compositions of dishes prepared with passion by our Chef will satisfy the most sophisticated tastes.

We believe that meeting with our kitchen will be an opportunity to experience an unusual culinary adventure!

Guests reviews

We value our Guests' opinions

It’s worth choosing this hotel

The hotel is great, very good location in a peaceful neighbourhood. Very good SPA, we were offered a sauna session. The Staff very friendly, wide breakfast offer and good restaurant menu. I reccommend it and will visit again.

Andrzej K. - TripAdvisor

Great moments, it was a pity to leave

Beautiful spacious and modern rooms, clean. Hotel situated in the woods, birds singing. Very intimate wellness area. Great cuisine, variuos breakfasts. Friendly and helpful Staff. To me it’s like 5 stars.

Grzegorz - Booking.com

I’ve always liked this place

Surroundings guarantees relaxation, enables jogging. Breakfast is the best – I highly recommend yoghurt freshly mixed with fresh fruits.

Kuba - Booking.com

Very nice hotel

Perfect service… very professional. We have signed up for a Sauna Night with my sisters and it’s been organised just for us (3 people) even though other participats have had cancelled their arrival. It shows ...

Marta W. - Facebook

All buttoned up

Last weekend we’ve had a wedding at Binkowski Hotel. Mrs Beata – wedding planner – created a wedding of our dreams. All prepared in 100%, the best service. Hotel and rooms for 5 stars. I truly reccommend ...

Agnieszka S. - Facebook

Location

In the heart of Baranowski Park

Newsletter

Subscribe to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close